Atstovaujami prekių ženklai

Pakuotė

2000 metais UAB TELTA tapo oficialiu bendros Lenkijos ir Vokietijos įmonių, gaminančių plastikinę pakuotę, „PLAST-BOX“ bei „BEKUPLAST“  atstovu.

Plast-Box-logo
Logo-bekuplast
plastic-form_logo
Interbox

Atliekų tvarkymo įranga

Basic CMYK

Valymo įranga

Įmonė atstovauja gamintojus, turinčius ilgalaikę patirtį valymo mašinų, priemonių bei chemijos švarai palaikyti gamyboje.

Tiekiame vieno iš pasaulyje pirmaujančių  NILFISK koncerno valymo mašinas, dulkių siurblius ir kitą techniką, aprūpiname detalėmis bei atliekame mašinų remonto darbus.

IONIC sistemos langų ir pastatų valymui be cheminių valiklių ne tik ekologiškos, bet ir suteikia galimybę valyti aukštyje iki 24 metrų.

Nilfiskpartner CMYK.eps@p0x0-q85-M640x480-FrameNumber(1)
ionic

Valymo priemonės

Kompanija „Buls“ – jau 10 metų Lietuvoje. Nuo 2004 m. UAB TELTA yra kompanijos “Buls chem&more Handels GmbH” atstovas Baltijos šalims, tiekianti Lietuvos rinkai įmonės gaminamas valymo priemones – šluostes, cheminius ploviklius – įvairiems paviršiams valyti ir atnaujinti.

Galime pasiūlyti mūsų atstovaujamo gamintojo įmonės SPLAST vieno ir dviejų kibirų sistemas.

Vieno kibiro sistema tinka labai mažiems plotams, nes nešvari šluostė plaunama tame pačiame vandenyje ir jis greitai užsiteršia.

Dviejų kibirų sistemoje šluostę išplauname viename kibire, o švarų vandenį su chemikalais naudojame tik šluostei
perplauti, tad užtikriname geresnius plovimo rezultatus ir galime išplauti didesnius plotus. Priklausomai nuo grindų užterštumo leidžia ženkliai sutaupyti vandenį ir cheminius plovimo komponentus (iki  dešimties kartų), labai palengvina valytojos fizinį darbą, ko pasekoj nenukenčia plovimo kokybė, ypač darbo pabaigoje, viena valytoja išplauna daug didesnius grindų plotus.

Jūsų valymas gali būti smagi ir visiškai nevarginanti veikla.

BULS_
kazanci

Laikikliai

Aukštos kokybės Toolflex įrankių laikikliai gaminami Švedijoje nuo 1983 m.

Inovatyvus dizainas ir paprastas vieno paspaudimo principas – tai viskas, ko reikia kasdien buities palengvinimui, nes įrankių laikymas turi būti paprastas.

Visi laikikliai pagaminti iš perdirbamų medžiagų.

Tai produktai valymo kompanijoms ir privatiems asmenims – visiems kam reikia geros kokybės ir patikimumo.

toolflex_logo
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
Užsakymas pateiktas, ačiū!
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup